ALBİ TEKLİF

ALBİ TEKLİF

Merhabalar;

Firma yetkiliniz ile gerçekleşen ön telefon görüşmeleri sonucunda, yapılacak çalışmaların detaylarını maliyetleri ile birlikte tarafınıza iletmeye çalıştık. Sorularınız ve merak ettiğiniz detaylar için tekrardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

WEB SİTESİ LİSANSLI ŞABLON: 

WordPress altyapısıyla profesyonel lisanslı hazır şablonlarla kurumunuzun tarafımıza belirttiği hususları en iyi şekilde ziyaretçilerinize sunacağınızı garanti ediyoruz. Şablonlarımız uluslarası yasal platformlar aracılığıyla temin edilmekte olup bakımları otomatik olarak yapılmaktadır. Ekstra bir işlem ya da bakım ücreti gerekmemektedir. Sadece yazılım sektörü genelinde değişiklikler söz konusu olduğunda (3-6 yıl arası bir süreci ifade eder) web sitenizin şablonunun altyapısında güncellemeye gidilebilir. Bu işlemin maliyeti ise yine şablon ücreti kadar olacaktır.

İÇERİK PAYLAŞIM SAYFASI KONUŞLANDIRILMASI

Ürünlerinizin ve kurumsal kimliğinizi ifade edecek olan sayfaların konuşlandırılması ve düzenlemesi için ön gördüğümüz çalışmayı ifade etmektedir. İçerikler ve görseller tarafınızdan temin edilmek kaydıyla yaklaşık 2 iş günü içerisinde tüm sayfalarınız istekleriniz doğrultusunda web sitenize konuşlandırılır. Eğer kurumsal içerikler üzerine destek talebiniz olursa, profesyonel editörlük hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. İçerik ücretlerimiz 15-50 tl arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı dil çevirileriniz de yine kendi bünyemizde gerçekleşmektedir.

LOGO TASARIMI

Logo tasarım çalışmalarınız kurum ziyareti sonrası tarafınızdan edineceğimiz detaylı bilgilerle beraber başlamaktadır. Maliyet olarak teklifimizde sunduğumuz rakam ortalama dizayn ücretini yansıtmaktadır. Bu fiyatta azalarak ya da yükselerek değişiklikler olması söz konusu olabilir.

HOSTING VE MAIL HİZMETLERİ

Kurumunuzun mevcut aktif konumda olan maillerinin tarafımızca yönetiminin devralınması operasyonel süreçte çalışmalarınızı kısa vadeli de olsa olumsuz engelleyebilir. Ayrıca firma güvenliğinizi düşünerek bizimle ya da başka bir firmayla gerçekleştireceğiniz yeni web sitesi çalışmalarında bu alanı kendi kontrolünüzde tutmanızı öneriyoruz. İleri zamanlarda ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklardan ötürü firmanız sorun yaşayabilir. Bunu önlemek adına bu anlamda hizmet sunmamayı tercih ediyoruz. Fakat hizmeti bizden sağlamak hususunda talebiniz olursa ortalama yıllık hosting ve domain hizmetlerimiz 85$+KDV olarak fiyatlandırılacaktır. Bu fiyatlandırma firmanızın mail trafiği ya da veri tabanı oluşturma, yedekleme hizmetlerinden faydalanma gibi seçeneklerle yükselebilmektedir.