Ataşehir web tasarım şirketleri 

Ataşehir web tasarım şirketleri 

Ataşehir web tasarım şirketleri hakkında detaylı bilgi vermek şimdilik bir yana dursun web sitesi yaptırmak istiyorum diye yola çıkıp iyi bir firma arayışına giren birçok kuruluş akıl almaz birçok sorunla karşılaşmaktadır. Aslında bu durumu bir Çin atasözü çok da güzel özetlemiştir kanısındayız. Bahsettiğimiz atasözü der ki; ‘bilmeyen ve bilmediğinin farkında olmayan (tabiri yerindeyse) bir aptaldır’. Sözümüz kimseye değil tabi ki! Bizler sadece işini iyi yapamayan ve işinin arkasında durmayanlara karşıyız.

Bizim hikayemiz tam da işini iyi yapamayıp, arkasında dağ gibi duramayan kişilikler vasıtasıyla start aldı desek yeridir. Çünkü,  gerek iş hayatımızda gerekse de günlük hayatımızda ‘bizim şu web tasarımcılarına ulaşamıyorum, şimdi ben ne yapacağım’ sıkıntıları, her zaman kendi sıkıntımız oldu ve bu kötü gidişata işinin arkasında dağ gibi duran bireyler olarak yola çıktık. İşinin arkasında dağ gibi durmakla da yetinmek istemedik, standart çalışma saatlerinin dışına çıkıp bizleri ne zaman ararsanız ulaşabilmenize yardımcı olduk ve isteklerinizi neredeyse dakikasında çözüme kavuşturarak partnerlerimizle her zaman dost olduk. Bizim bu işten kazancımız olsun olmasın yeni dostluklar edindik ve ihtiyaçları ile alakalı sıkıntı yaşamalarına izin vermedik. Şuan bahsini ettiğimiz detaylar aslında bizim işimizin değil dostluğumuzun bir parçası oldu. Veee Vebarocco’nun bu günleri sağlam referansları ile şekillendi, aslında Ataşehir web tasarım şirketleri arasında yola çıkmış olsak da işimiz kulaktan kulağa büyüdü. Bizim için de önemli olan tek konu buydu aslında.

Ataşehir web tasarım şirketleri arasında karar anı!

Ataşehir web tasarım şirketleri hakkında detaylı bilgi vermek şimdilik bir yana dursun diye başladıysak da konuya tabi ki şirketler hakkında bilgi vermek niyetinde değiliz fakat sizlere önemli ipuçları sunacağımız detayı da kulak ardı edilmesin lütfen. Esas konumuz Ataşehir web tasarım şirketleri ama onca şirketin arasından hangisini seçeceğine karar verebilmek en önemli detayıdır konumuzun.

  • Amacınız fonksiyonsuz ve destek gücünden yoksun bir web sitesi sahibi olmak ise bunu çok çok uygun fiyatlara temin etmek çok kolay. Bu anlamda karar vermeniz gereken konu ucuz web sitesi temini mi yoksa işlevsel ve fonksiyonel bir site mi?
  • Bahsettiğimiz üzere Ataşehir web tasarım şirketleri çok da çok… Yapmanız gereken belki de hepsinden teklif almak ve akabinde firmaların referanslarına ulaşıp, çalışma düzeni ve iş bitiminden sonra yaşadıkları memnuniyeti sorgulamak olacaktır. Eminiz ki bu yol sizleri en doğru seçime yönlendirecektir.
  • Referans olan şirketlere, çalışma esnasında destek taleplerinin ne şekilde karşılandığını ve ne kadar sürece çözüme kavuştuğunu sormayı aman ha unutmayın deriz!

Uzun lafın özü, Ataşehir web tasarım şirketleri çok, ama işini iyi yapan şirket neredeyse yok. Bizim amacımız kendimizi övmek ve yüceltmek asla değil! Amacımız ihtiyaç duyan firmaları ve kuruluşları doğru yönlendirebilmek.  Çünkü bizler biliyoruz ki, meyvesi olan ağaç başını öne eğer!

+902166600838

+905323476178

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.