Bizi tercih eden partnerlerimizden bir yaprak…

TÜRKİYE’NİN EN İYİ WEB SİTELERİ

En iyi web siteleri artık Türkiye’de yapılıyor. Sanat’ı Teknolojiye taşıyan Vebarocco web tasarım şirketi, ” Türkiye’nin en iyi web siteleri “projesini hayata geçirmek için 1 yıl önce çalışmalarına start verdi. Yakın zamanda medya üzerinden yayınlanacak olan sansasyonel haberlerle, sadece gözlerinize değil kulaklarınıza inanamayacaksınız. Referanslarımızı, yani en iyi web siteleri sayfamızı takibe devam edin! Gerçekleştirdiği her projesini bir diğer projesinden ayrı tutan Vebarocco farkının bizzat şahidi olun. en iyi web siteleri en iyi web siteleri Neler Yaptık? en iyi web siteleri

En iyi web siteleri başlıkları adı altında eminiz ki Google üzerinden birçok konu başlığı okuyacaksınız. Yarışma sonuçları, ödül alan web siteleri, en ucuz web siteleri, en pahalı web siteleri, dünyanın en çok ziyaret edilen siteleri gibi birçok başlığa tanık olacaksınızdır. Linklere tıkladığınızda ise genel anlamda reklam amaçlı yanıltıcı bilgilerle karşı karşıya geleceksiniz. Fakat bizim bahsettiğimiz en iyi web siteleri başlığı, kendi tarafımızdan oluşturulan web sitelerini ifade ediyor. Yoksa sizin düşündüğünüz anlamda konuyu ele aldığımızda, kişi yada kurumların en iyi web siteleri hakkında görüş ayrılıkları fazlasıyla olacaktır. Zevklerle renklerin tartışılmadığı günümüzde, maalesef standartların pek bir anlam ifade ettiği söylenemez. Günümüzde genel olarak neredeyse her iş sektöründe karşımıza çıkan standartlardan yoksun oluşumların, yapılanlamaların aslında bahsettiğimiz konu üzerinde çok fazla etkisi bulunmaktadır. Web tasarım daha doğru bir tanımla bilişim sektöründe standartlar bazı kurumsal firmalar tarafından uygulamaya konulmak istense de tabloda karşımıza çıkan aksaklıklar eksiklikleri ve sorunları açıkça ortaya koymaktadır.

Vebarocco web tasarım firması bu standartları nasıl sağlıyor diye düşündüğünüzü ya da bu cümlemizden sonra düşüneceğinizi biliyoruz. Vebarocco’nun kuruluş amacı bu standartları oluşturmaktır.En iyi web sitelerini yapmak ise işine gösterdiği aşk’tır!

Konuyu kısaca özetledikten sonra henüz Türkiye genelinde tüm referanslarında aynı özveriyi gösteren başka bir firma göremeyeceğinize emin olarak çıktığımız bu teknolojik ve sanatsal yolculukta, referanslarımız size bizimle ilgili daha detaylı bilgiler sunacaktır diye düşünüyoruz.

PAYLAŞ