Ucuz web sitesi!

Ucuz web sitesi!

Ucuz web sitesi!

Bir web sitesi yaptırmadan önce neden web sitesi yaptırmak istediğinize karar vermelisiniz. Bu nedenler içerisinde; müşterilerinizin size ulaşma ağını genişletmek istiyor olmanız, hizmetlerinizden ya da markanızdan daha çok kişiyi bilgilendirmek istiyor olmanız ve web sitesini satışları arttırıcı bir faktör olarak görmeniz olabilir. Tüm bunları düşünmekle ne kadar doğru bir yol izlediğiniz tartışılmaz bir gerçek olsa da bu süreçten sonra sizleri önemli bir karar takım kararlar bekliyor. Bu kararlardan biri kuşkusuz web sitesi hizmeti sunan firma tercihidir. Bugün web sitesi yaptırmak ya da mevcut web sitesini yeniletmek isteyen bireylerin veya kurumsal şirketlerin çokluğu sektörel hilelerin artmasına sebep olmuştur.

 

Yapılan her işin bir oluru, sunulan her hizmetin de bir standardı olması gerekmektedir. Fakat bu düzen günümüzde bu şekilde işlememektedir. İhtiyaçlarımızın gün geçtikçe çoğalması bizleri çeşitli arayışlara itse de bu arayışların birçoğu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan hizmet alımını gerçekleştiriyoruz. Ve üzülerek söylüyoruz ki, yeterli bilgi sahibi olmadan ve özellikle fiyata bağlı aldatmacalara inanıp satın aldığımız hizmetlerin neticesi hüsranla sonuçlanıyor. Web sitesi sahibi olmak isteyenler de çoğu zaman bu hüsrana uğrayanlar arasındadır. Bunun nasıl önüne geçilebilir? İşini aşkla yapan bireyler olarak sizlere bir takım önerilerde bulunmak isteriz. En başta da söylediğimiz gibi öncelikli olarak neden web sitesi sahibi olmak istediğinizi belirlemelisiniz. Bu sayede kat ettiğiniz yolları ölçebilir ve aldığınız verimi kontrol edebilirsiniz. Amacınızı belirledikten sonra, mutlaka çalışacağınız firmayı iyice araştırmalı ve bugüne kadar yaptığı çalışmaları değerlendirmelisiniz. Aslında bu iki konu son derece önem teşkil etse de; ucuz web sitesi arayışları yapılan tüm doğru değerlendirmeleri ve atılan olumlu adımları ekarte etmektedir. Sunulan her hizmetin bir bedeli vardır bu bedel altında sunulan hizmetlerin etkinliğinden bahsetmek ne derece mümkündür? Cevabı sizlere bırakıyoruz…

Bugün piyasa da ucuz web sitesi başlığı altında yüzlerce firma bulunmaktadır. Bunlara inanmayın demiyoruz elbette çok uygun fiyatlara web sitesi yapıyor olabilirler fakat bu web siteleri sizleri amacınıza ne kadar yaklaştırır. Amacınız sözde bir web sitesine sahip olmak mı yoksa internet sitesinin avantajlarından yararlanabilmek mi?

Ucuz web sitesi tuzağı sizlere ne kaybettirir bir bakalım. Öncelikli olarak, ucuz web sitesi satın almanız uzun dönemde maliyetlerinizi arttıracaktır. Çünkü satın almış olduğunuz bu hizmetin katkısı sizlere, yok denecek kadar az olacaktır ve satışlarınızı belki de etkilemeyecektir bile. Bu sebeple ilerleyen dönemde tekrar bir arayış içerisine gireceksiniz. Bir defaya mahsus kaliteli bir hizmet alıp, kontrollü adımlar atmak varken, ucuz web sitesi tercihinin sizlere kaybettirecekleri göz ardı edilmemeli.  Ucuz web sitesi sizlere zaman kaybı, stratejik hatalar ve ciddi zararlarla geri dönüşte bulunması kaçınılmaz bir sondur.

Ucuz web sitesi arayışınıza karşı değiliz, fakat ucuz web sitesinin sizlere kaybettireceği maddi ve manevi tüm zarara karşıyız. Vebarocco sizleri potansiyel bir müşteri değil ailesinin bir parçası olarak görüyor, ucuzdan biraz pahalıya sunduğu hizmetlerini aşkla yerine getirerek amacınıza ulaşmanıza yardımcı oluyor.  …

 

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.