MERHABA

01

Merhaba

Çözümler bir kereye mahsus değildir!

Yolculuğunuz boyunca Vebarocco web tasarım firması gölgeniz olmaya devam eder…

 

Hoş Geldiniz!

Vebarocco web tasarım firması olarak anlıyoruz ki web sitenizi yenilemek için yada yeni bir web sitesi sahibi olmaya karar verdiğiniz için buradasınız. Biz de, bu kararınızın en iyi sonuca ulaşması için buradayız. Tüm projelerinde birbirine benzeyen tasarımları yok sayarak; yenilikçi, modern, son teknolojiyle donatılmış ve tamamen farklı konseptlere ulaşmayı misyon edinen Vebarocco web tasarım firması olarak, sizlere merhaba diyoruz.

Eleştirinin gelişim olduğunu benimsiyor, bir insanın yapabileceği her şeyi diğer bir insanın yapabileceği ideolojisiyle yolumuza devam ediyoruz. Sizleri de bu yolda yanımızda görmek istiyoruz.

Sıra dışı bir web tasarım firması ‘na merhaba demenin farkını, umuyoruz ki bizimle beraber yaşayacaksınız. Teknoloji ve tasarımın barok dönemine yeniden hoş geldiniz…


Yukarıda bahsetmiş olduğumuz 3s kuralı şirketizmizin felsefesini ifade etmektedir. Öyledir ki bu felsefe, saygı duyar, sabreder, tüm sakinliğimizle işimizi yapar ve yaşarız. Bu kuralı benimsemeyen kişiler, bizimle beraber yaşayamaz. Çünkü bu kuralları ihlal edenler çabuk farkedilir ve bünyemizden ivedilikle uzaklaştırılır. Bir ailedir Vebarocco. Klişeleşmiş biz bir aileyiz sözünü her yerde haykıran  diğerleri gibi değildir. Gerçek bir ailedir. Herkes eşittir. Adalet ve eşitlik Vebarocco’da herşeyden daha hakimdir. Üstünlük ve Ben duygusu felsefemizde yer almaz. İşte bu anlattıklarımızdan ötürü web tasarım firması denildiğinde karşılığının biz olmasını isteriz.

Web tasarım firmaları içerisinde gerçek bir web tasarım firması bulabilmenin günümüz koşullarında oldukça zor bir durum olduğunun farkındayız. Fakat Gerçek bir web tasarım firması artık karşınızda. Vebarocco ile firmanız bir adım daha ileri giderek, gerçeklerle değil, gerçek olan gerçeklerle tanışacaktır. Gerçeklerin birer hayal olduğunu biliyoruz. Fakat kendimizi gerçekleşen bir hayal olarak görüyoruz. Büyük emeklerle oluşturduğumuz referanslarımız bu gerçeklerin kanıtı düşüncesindeyiz. Vebarocco’ya ve gerçek olan gerçeklere yeniden hoş geldiniz.

02

Düşüncelerimiz

Vebarocco Team 3 önemli kelime ile hizmetlerini sunar. Güven, Disiplin ve memnuniyet. Bizimle beraber bu 3 önemli hususa ortak olmak ister misiniz?

%

Güven

%

Disiplin

%

Memnuniyet