NELER YAPIYORUZ

Grafik Tasarım

Düşündüğünüz ve düşünmediğiniz herşeyi resmediyoruz. Sadece belirli kurallarımız mevcut. Vebarocco grafik tasarım ekibiyle tanışmak için bizi aramaya ne dersiniz?

Web Tasarım

Web tasarım denildiğinde artık bu iki kelimenin bir bütün olarak algılandığını söylemek mümkündür. Yazılım ve tasarım kelimelerinin özellikle arama motorlarından ayrımı netleşmiş durumda. Fakat aslında yazılım ve tasarım tamamen birbirinden farklı olan iki faaliyet alanı. Vebarocco bu iki alanda da sizlere profesyonel paketler sunuyor. Yeni ve bütünleşmiş bir web sitesi için hemen bizimle iletişime geçin.

Seo Uyumlu Makale

Herkes zirvenin sahibi olmak ister, fakat zirvenin sahibi olmak emek ister. Vebarocco Team olarak emeğimizi sizlerle paylaşmaya hazırız. Seo uyumlu makalalerin ne denli büyük bir emekle oluşturulduğunu bildiğinizi varsayıyoruz. Vebarocco olarak sizlere profesyonel, sıralamalarınızı zirveye taşıyacak tamamen edebi kurallara uygun olarak kaleme alınmış ve deneyimli editörler tarafından düzenlenmiş seo uyumlu makaleler sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Evet sizin gibi düşünüyoruz. Sosyal medya mecralarını yönetmek aslında zor değil fakat oldukça zaman ayırmak gerekiyor. İşte bu noktada Vebarocco Team sizlere profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetleri ile çözüm ortağı oluyor. Markanız sosyalleşirken, sizler sadece bu sosyalleşmenin keyfini yaşıyor ve kazancıyla mutlu oluyorsunuz.

Neler Yapıyoruz?

WEB TASARIM, ARAYÜZ TASARIMI

Web tasarım ve arayüz tasarım… Yani kısaca web sitenizin tamamının hazır hale getirilme evrelerinin genel isimleri. İyi bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız, sizi referanslarımız bölümüne davet ediyoruz. Vebarocco Team olarak tamamladığımız projelerin diğer projelerimizde birbirine benzemediği ve benzemeyeceği konusunda garanti veriyoruz. Web sitenizin inşasına başladıktan sonra, maksimum 4 iş günü içerisinde çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Öncelikli olarak web sitesi çalışmalarınızın start noktasının, sizin düşündüğünüz gibi şablon yada dizayn seçimiyle başlamadığını belirtmek istiyoruz. İyi bir web tasarım için sizin işinize ve sektörüne hakim olmamız gerekiyor. Bünyemizde bir çok sektörden bilgi sahibi olan uzmanlarımızla alt yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. İşinizi tüm detaylarıyla dinliyoruz. Daha sonrasında iyi bir web sitesi inşası için web sitesi haritanızı oluşturuyoruz. Harita incelemeleri sonucunda karşılıklı olarak mutabakat sağlandıktan sonra, web sitesi şablon yada dizayn seçimlerine başlıyoruz. Yani web tasarım ile ilgili olan  ikinci etap başlıyor. Web tasarım detayı birinci etabın sonunda kadar aldığımız veriler doğrultusunda oluşturuluyor. Daha sonrasını ise bize bırakıyorsunuz.

Profesyonel bir web sitesi için sadece Vebarocco web tasarım ailesini sıcak bir selam vermeniz yeterli…

 

GRAFİK TASARIM

Her hayal tasarlanır ve her hayal ancak tasarlandıktan sonra gerçeğe varır. Tarihçesinde metal levhalara oyularak hayatına başlayan grafik tasarım, teknolojinin gelişmesiyle yaşamın her noktasında kendini göstermeyi başarmıştır ve başarısı sürekli devam etmektedir. Grafik tasarımı bir marketten aldığınız kakao ile bezenmiş çikolatanın paketinde, yolda yürürken yada seyir halindeki bir araçta yolculuk esnasında etrafı seyrederken gözünüze çarpan reklam alanlarında, cebinizden eksik etmediğiniz kart vizitinizde, en sevdiğiniz filmin afişinde, üzerinize giydiğiniz tişörtünüzün baskısında, fanatiği olduğunuz takımınızın logosunda ve hayatınızın içinde var olan milyonlarca detayda görmek mümkündür. Çünkü varoluş konusu iletişim olduğu için bizimle her yerde yan yana olmasına ilaveten, popülerliğini de kaybetmez. Kendini sürekli yeniler.Web tasarım denildiğinde bunun grafik tasarımın kökeni olduğunuda unutmamak gerekir. Grafikte var olan  varoluş serüveniyle sizlere grafik tasarım hizmetini sunuyor ve size yeniden kendinizi, fikirlerinizi, hayallerinizi, ideallerinizi tasarlama fırsatını veriyor.

SEARCH ENGİNE OPTİMİZATİON-ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Sizlerin şu anda bu bölümü okumanızın sebeplerinden birinin seo uygulamalarında güvenilir bir partnere ulaşmak, diğerinin ise seo’nun ne olduğunu anlamak olduğunu biliyoruz. Evet güvenilir partner olarak size kendimizi öneriyoruz. Seo uygulamasına gelince… Seo’nun temel amacı arama motorlarında zirvedeki sıralamalarda yer almaktır. Arama motorunda ilk sırada yer almak, sizi ilk tercihler arasına alır ve zirvedeki yerinizi sağlamlaştırır. Paralel olarak pazarlama stratejinizi hissedilir bir etkiyle destekler. Bu yükseliş sağlanırken usulsüz ,daha sonradan sitenize ve işletmenize zarar verecek, kurnaz çalışmalardan uzak durulmalıdır. Vebarocco’ nun Profesyonel Seo hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, lokasyon bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya üzerinden artık dünya yönetilebilir duruma gelmişken, sizler işletmenizi, ürününüzü, markanızı yada sadece kendinizi bu alanda tanıtmanın zor olduğunu düşünmemelisiniz. Vebarocco web tasarım size özel sosyal medya stratejileriyle hedefinize kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Son yıllarda seo çalışmalarında önemi belirginleşen sosyal medya yönetiminin önemini umut ediyoruz ki sizlerde bireysel yapmış olduğunuz araştırmalar doğrultusunda farketmişsinizdir.Web tasarım kadar  Sosyal medya yönetiminin öneminin farkında olduğunuzu düşünerek, Vebarocco ile en yakın zamanda bir araya gelmelisiniz desek, sanıyoruz ki bencillik etmiş sayılmayız.

MOBİL UYUMLU WEB SİTESİ (RESPONSİVE)

İngilizcesi ‘Duyarlı Tasarım’ anlamına gelen bu uygulama, Türkiye’de ‘Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı’ olarak adlandırılır. Web siteniz üzerinden planladığınız hedeflerinize ışık hızıyla ulaşmanızı sağlar. Son yıllarda masa üstü cihazlar yerine mobil cihazların kullanımının artışıyla beraber bu uygulama oldukça büyük bir ivme kazanmıştır.İnternet sitenizin hangi telefonda yada tablette nasıl gözüktüğü hakkında aklınızda soru işareti kalmaması için Vebarocco mobil uyumlu (responsive) web sitelerini tercih etmeniz; müşteri memnuniyetiyle beraber, kendi hedeflerinize daha çabuk ulaşmanın hazzını bir arada yaşayacaksınız.Web tasarım konusunda çalışmaları tamamlanmış Mobil uyumlu web sitesi, web siteniz Google da üst sıralara tırmanırken ve  daha çok müşteri potansiyeline ulaşmak için yol alırken stratejik dostunuz olacak.

 

KURUMSAL  VE SEO UYUMLU İÇERİKLER

Bizim satırlarımızı okuduğunuzda, genel olarak kendimizi ifade edebiliyorsak, Vebarocco web tasarım çözüm ortağı olarak aslında bu hizmetin ne anlama geldiğini kısaca anlatabildiğimizi düşünüyoruz. Tabi ki algı ve anlayış farklılıkları, kişisel beğeniler ve hedeflenen kitleler üzerinden konuyu değerlendirdiğimizde, kendimizi ifade edemediğimizi düşünmeniz de olası bir ihtimaldir. İşte bu noktada web sitesi içerik metinlerinin aslında o kadar yüzeysel olmadığı, hedeflenen müşteri kitlesinden faaliyet alanlarınıza, ürünlerinizde uyguladığınız fiyat politikanızdan pazarlama tekniklerinize ve onlarca farklı etkenlere kadar son derece detaylı bir değerlendirme yapılması gerektiği anlaşılmaktadır. Aslında bu eylemi ‘Hedef kitleye ulaşmada iyi bir planlama’ diye isimlendirebiliriz.İşte bu planlama için Vebarocco web tasarım sizleri doğru metinlerle satır aralarına davet ediyor.

Çalışmalara başlamadan önce ön görüşmelerde site maliyetleri ve planlamaları çıkarıldıktan sonra sizi ve bizi garantiye alan bir sözleşme yapıyoruz. Sözleşmeye göre % 50 peşinatla çalışmalara başlıyoruz. İş teslimatından bir gün önce ise ödemenin tamamını talep ediyoruz. Vebarocco web tasarım ‘da çalışmalar online sizin tarafınızdan takip edilebiliniyor. Adam saat üzerinden maliyetleri hesaplanan web sitenizin zaman maliyetlerini bizzat kendiniz takip edebiliyorsunuz.Yapılan her işlemin Vebarocco web tasarım şirketinde zaman maliyeti verileri bulunmaktadır. Vebarocco’da her şey profesyonel  veriler ışığında tek tek tüm detaylarıyla hesaplanarak gerçekleştirilmektedir. Merak etmeyin, bu detayların tamamını sizinle paylaşıyoruz. İşimizi yaparken onu nasıl yaptığımızı anlatmayı  seviyoruz. Gizli olan tek yanımız, kodlarımız…

Vebarocco web tasarım firması VETAKİP  sistemini sizler için hazırlanmış bir uygulama. Web sitesi ve web tasarım çalışmalarınızın tamamını VETAKİP sistemi üzerinden online takip edebiliyorsunuz. Web sitesi çalışmaları ne durumda, tamamlanan bölümler vb tüm detaylar, size özel verilecek bilgiler eşliğinde sürekli kontrolünüz altında oluyor. Ayrıca site zaman maliyetleri tablomuzu, takibinizi gerçekleştirirken kontrol altında tutabiliyorsunuz. Web sitenizin tasarım üzerine fikir ve görüşlerinizi dilediğiniz an bize iletebiliyorsunuz.